Ad Gerritsen - Litho: 1974 - Verkocht

Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 ex
Litho van Paul Husner. Jaar: 1974.  Nummer: 50 ex.  Afmetingen blad:  H55 x b40cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b33cm. Het werk is links onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Ad Gerritsen (1940-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5501 verkochte items
Alle items van deze verkoper (300)
40 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 11:00
Eindtijd:24-01-2020 om 21:48
krus
24 jan. / 14:57
€ 60