Ad Gerritsen - Litho: 1974 - Verkocht

Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 60!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 ex
Litho van Paul Husner. Jaar: 1974.  Nummer: 50 ex.  Afmetingen blad:  H55 x b40cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b33cm. Het werk is links onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Ad Gerritsen (1940-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
1674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (673)
40 cm
55 cm