Ad Snijders - El Cordobes

Ad Snijders - El Cordobes kopen? Bied vanaf 250!
Ad Snijders - El Cordobes kopen? Bied vanaf 250!Ad Snijders - El Cordobes kopen? Bied vanaf 250!
  • Ad Snijders (1929-2010)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekCollage
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen98 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Collage/aquarel, gemengde techniek.
Ad Snijders (Eindhoven 1929 - 2010), kunstschilder, tekenaar, collagist, beeldhouwer. Zijn werk is getood in het Stedelijk Museum Amsterdam, Fodor en het Van Abbemuseum Eindhoven.
Het werk is in goede staat, passepartout is wat grauw geworden. De lijst is goed en past bij het werk. Moet opnieuw ingelijst worden.