3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Val-Saint-Lambert - Adelaar kopen? Bied vanaf 50!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Adelaar
Afmetingen24 x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Guðmundur Erro - "Silver Galber" 2001 - Auflage 199 - signiert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 200!
Guðmundur Erro (1932) IJslander Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Frits Jansen - ART Maitre kopen? Bied vanaf 200!
Frits Jansen (1948) Nederlands ART Maitre
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 200
Francis Bacon - "Studie für eine Corrida" - Lithographie kopen? Bied vanaf 90!
Francis Bacon (1909-1992) Engels Iers "Studie voor een menselijk lichaam" nr. 2, 1992
TechniekLitho
Afmetingen84.5 x 64.5 cm (h x b)
€ 90
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 200
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 200
Michel Rabanelly - "Afrik Hache" 2005 - handsigniert kopen? Bied vanaf 600!
Michel Rabanelly (1957) Frans "Delta" 2005 - handgesigneerd
Afmetingen73 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 200
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 200
Jochem de Graaf - Vier vrouwen kopen? Bied vanaf 300!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Vier vrouwen
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
François Viscontini - Silhouette kopen? Bied vanaf 30!
François Viscontini (1944) Frans Silhouette
Afmetingen60 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Georges Dussau - Respective transition kopen? Bied vanaf 57!
Georges Dussau (1947) Frans Respective transition
TechniekEts
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 57
Henri Rul - Zeezicht kopen? Bied vanaf 3400!
Henri Rul (1862-1942) Belgisch Zeezicht
Afmetingen202 x 350 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.400
Maarten Langbroek - Hond met kuiken kopen? Bied vanaf 20!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Hond met kuiken
TechniekEts
Afmetingen23 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 31
4 biedingen
Mart van Schijndel - hanglamp Work kopen? Bied vanaf 198!
Mart van Schijndel (1943-1999) Nederlands hanglamp Work
Afmetingen12 x 123 x 22.5 cm (h x b x d)
Gewicht499 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 198
Pieter Cornelisz van Slingerlandt - De kantbreister praat door het raam met een vogelverkoper. kopen? Bied vanaf 4500!
Pieter Cornelisz van Slingerlandt (1640-1691) Nederlands De kantbreister praat door het raam met een vogelverkoper.
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.500
Heidi Daamen - Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Heidi Daamen (1940) Nederlands Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd
Afmetingen17.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hannes Postma - Het vroedmeester effect van doctor Hillenius kopen? Bied vanaf 15!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Het vroedmeester effect van doctor Hillenius
TechniekLitho
Afmetingen68 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 15
1 bieding
Herman Brood - Futurelease kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Futurelease
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Imanol Marrodán - En Valle Oscuru, Asturias (Identity Testimonies Series) 18x24 1/50 kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans In Valle Oscuru, Asturië (reeks identiteitsgetuigenissen) 18x24 1/50
TechniekC-Print
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Pierre Courtin - Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60 kopen? Bied vanaf 125!
Pierre Courtin (1921) Frans Originele lithografie - Gesigneerd - 48/60
TechniekLitho
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Georges Braque - uitgevoerd door Zanders kopen? Bied vanaf 600!
Georges Braque (1882-1963) Frans uitgevoerd door Zanders
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
€ 600
Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!
Leo Grijseels (1884-1966) Nederlands tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Oscar Munar - Bunny Dreams kopen? Bied vanaf 600!
Oscar Munar Spaans Bunny Dreams
Afmetingen120 x 180 cm (h x b)
DragerKunststof
€ 600
Luc Tuymans - 1996 - Phaidon London - Ulrich Loock - 160 pag. - Stofomslag - Zeer goed kopen? Bied vanaf 60!
Luc Tuymans (1958) Belgisch 1996 - Phaidon London - Ulrich Loock - 160 pag. - Stofomslag - Zeer goed
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 25.5 cm (h x b)
€ 60
Sjoerd Bakker - bergscene met een wolf - zeldzaam - zuurvrij ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands bergscene met een wolf - zeldzaam - zuurvrij ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Constant - "Les trois espaces" - 1992 - Jean-Clarence Lambert - Franse editie - Als nieuw! kopen? Bied vanaf 55!
Constant (1920-2005) Nederlands "Les trois espaces" - 1992 - Jean-Clarence Lambert - Franse editie - Als nieuw!
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Oscar Munar - Kaap Calm and Carry On kopen? Bied vanaf 650!
Oscar Munar Spaans Kaap Calm and Carry On
Afmetingen180 x 120 cm (h x b)
DragerKunststof
€ 650
Gerard Voet - niet bekend kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Voet (1944) Nederlands niet bekend
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
R. Rosini - 6 stuks bloem stilleven schilderijen kopen? Bied vanaf 119!
R. Rosini (1924) Italiaans 6 stuks bloem stilleven schilderijen
Afmetingen19 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
€ 119
Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 120!
Jos But (1899-1980) Nederlands zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Afmetingen38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Marijke Renes-Wumkes - Collage met kurken kopen? Bied vanaf 20!
Marijke Renes-Wumkes (1932) Nederlands Collage met kurken
TechniekCollage
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 20
Enric Adsera Riba - Zeefdruk: "Vignet" kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk: "Vignet"
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964 kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Joaquin Torres-Garcia - Carta a Torres García kopen? Bied vanaf 50!
Joaquin Torres-Garcia (1874-1949) Uruguayaans Carta a Torres García
TechniekHardcover
Afmetingen26 x 32 cm (h x b)
€ 50
Leopold Lowenstam - DE WEDUWE kopen? Bied vanaf 52!
Leopold Lowenstam (1842-1898) Nederlands DE WEDUWE
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 17 cm (h x b)
€ 52
Dirkje Kuik - Litho: Pinokkio kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho: Pinokkio
TechniekLitho
Afmetingen40.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59