3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“) kopen? Bied vanaf 140!
Imanol Marrodán (1964) Spaans 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Techniek C-Print
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Remi De Pillecijn - Persoonen kopen? Bied vanaf 25!
Remi De Pillecijn (1921-1986) Belgisch Persoonen
Techniek Houtskool
Afmetingen 41.7 x 31.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief kopen? Bied vanaf 450!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch 6 wijnglazen Berncastel motief
Afmetingen 25 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 450
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Roger Hebbelinck - Dom te Utrecht kopen? Bied vanaf 35!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Dom te Utrecht
Techniek Gravure
Afmetingen 62.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Walter Darby Bannard (1934) Amerikaans "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 75 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 99
Jack Youngerman - "Galaxy Rot" 1989 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 200
Don Benzien - Sereniteit van de Zuid-Afrikaanse Bergen kopen? Bied vanaf 150!
Don Benzien Zuid-Afrikaans Sereniteit van de Zuid-Afrikaanse Bergen
Techniek Olieverf
Afmetingen 76 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Walter Darby Bannard - "Sommer Joys" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 99
Jack Youngerman - "Mandala (schwarz)" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 150
Kees van Dongen - Boek'van Dongen',JB5,Juffermans compleet met 8 originele pochoirs kopen? Bied vanaf 1500!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Boek'van Dongen',JB5,Juffermans compleet met 8 originele pochoirs
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 26.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 1.750
3 biedingen
Feiko - Fee te Gant 1976 kopen? Bied vanaf 70!
Feiko (1933-2015) Nederlands Fee te Gant 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Georges Rouault - Christ kopen? Bied vanaf 125!
Georges Rouault (1871-1958) Frans Christ
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 125
Gaston Schuermans - In het atelier kopen? Bied vanaf 60!
Gaston Schuermans (1891-1967) Belgisch In het atelier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Marius Richters - Havenzicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Marius Richters (1878-1955) Nederlands Havenzicht Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen kopen? Bied vanaf 25!
Remi De Pillecijn (1921-1986) Belgisch Mijn werkers jongen
Techniek Houtskool
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Wil Ferwerda - Doorsnijding II kopen? Bied vanaf 200!
Wil Ferwerda (1941) Nederlands Doorsnijding II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Bep Toscani - IN THE TRAM kopen? Bied vanaf 45!
Bep Toscani (1940) Nederlands IN THE TRAM
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Clemens Briels - Antripode - 100 ex - 1995 kopen? Bied vanaf 75!
Clemens Briels (1946) Nederlands Antripode - 100 ex - 1995
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Clemens Briels - Dish Dog - 175 ex -2003 kopen? Bied vanaf 75!
Clemens Briels (1946) Nederlands Dish Dog - 175 ex -2003
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Clemens Briels - Hurricane Michel on his way to Florida - 175 ex -2003 kopen? Bied vanaf 75!
Clemens Briels (1946) Nederlands Hurricane Michel on his way to Florida - 175 ex -2003
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 105
4 biedingen
Evert Dijkstra - Stilleven met gevarieerd fruit kopen? Bied vanaf 1500!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Stilleven met gevarieerd fruit
Techniek Olieverf
Afmetingen 47 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘Chique in Zwart wit’ (ZÉÉR GROOT) kopen? Bied vanaf 220!
Theo Broeren (1945) Nederlands Glicée met acryl op doek ‘Chique in Zwart wit’ (ZÉÉR GROOT)
Techniek Giclée
Afmetingen 70 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 220
Theo Broeren - Glicée met acryl op doek ‘Muziekspelen 2’ (ZEER GROOT) kopen? Bied vanaf 120!
Theo Broeren (1945) Nederlands Glicée met acryl op doek ‘Muziekspelen 2’ (ZEER GROOT)
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 120
Ottomaanse Rijk - Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw kopen? Bied vanaf 399!
Ottomaanse Rijk (1299-1922) Turks Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw
Techniek Overig
Afmetingen 26 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
€ 399
Charlotte Reine - Maladresse kopen? Bied vanaf 85!
Charlotte Reine (1954) Frans Maladresse
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Theo Koster - Evening Sun kopen? Bied vanaf 175!
Theo Koster (1952) Nederlands Evening Sun
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 175
Tjeerd Bottema - Ets, Molentje bij Leiden kopen? Bied vanaf 50!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Ets, Molentje bij Leiden
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Mark Verdoes - Foto op canvas, Chinese rhapsody kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Foto op canvas, Chinese rhapsody
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Ottomaanse Rijk - Unieke Turkse handgemaakte koperen waterkan 18 eeuw kopen? Bied vanaf 300!
Ottomaanse Rijk (1299-1922) Turks Unieke Turkse handgemaakte koperen waterkan 18 eeuw
Techniek Overig
Afmetingen 15 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 344 g
€ 300
Leopold Plomteux - Ongekend kopen? Bied vanaf 550!
Leopold Plomteux (1920) Belgisch Ongekend
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Hermanus Cornelis Hokken - Eend met kuikens kopen? Bied vanaf 100!
Hermanus Cornelis Hokken (1927-1988) Nederlands Eend met kuikens
Techniek Olieverf
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 48!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
John Bier - De acrobaten. kopen? Bied vanaf 75!
John Bier (1936) Nederlands De acrobaten.
Techniek Brons
Afmetingen 35.5 x 13.5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Henk Poeder - Strand nabij Scheveningen kopen? Bied vanaf 175!
Henk Poeder (1964) Nederlands Strand nabij Scheveningen
Techniek Olieverf
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Gene Eggen - zonder titel | 'Houtsnede' kopen? Bied vanaf 80!
Gene Eggen (1921-2000) Nederlands zonder titel | 'Houtsnede'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Henk Poeder - Muisjes willen het stukje kaas pakken kopen? Bied vanaf 175!
Henk Poeder (1964) Nederlands Muisjes willen het stukje kaas pakken
Techniek Olieverf
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Knabstrup Keramik - Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen kopen? Bied vanaf 20!
Knabstrup Keramik (1997) Deens Wandbordje Kobenhavn= Kopenhagen
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
€ 20
Anke Peddemors - 12 tekeningen kleur 10x13 cm wc kopen? Bied vanaf 75!
Anke Peddemors (1947) Nederlands 12 tekeningen kleur 10x13 cm wc
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Anke Peddemors - Flamencodans 50x70cm kopen? Bied vanaf 50!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Flamencodans 50x70cm
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 50
Andries Dirk Copier - Groene vaas kopen? Bied vanaf 60!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Groene vaas
Afmetingen 50 x 16 cm (h x b)
Huidig bod
€ 60
1 bieding
John James Audubon - **Prijs Verlaagd** Koningseend, Amsterdam-editie, gelimiteerde oplage GROOT kopen? Bied vanaf 225!
John James Audubon (1785-1851) Amerikaans **Prijs Verlaagd** Koningseend, Amsterdam-editie, gelimiteerde oplage GROOT
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 132 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Andries Dirk Copier - Jade kleurig vaasje kopen? Bied vanaf 70!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Jade kleurig vaasje
Afmetingen 12 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 70
Miguel Rivera Bagur - **Prijs Verlaagd** Aquarel, Boerderij op het platteland kopen? Bied vanaf 140!
Miguel Rivera Bagur (1919-1993) Spaans **Prijs Verlaagd** Aquarel, Boerderij op het platteland
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Jean Ruiter - Xenophobia, C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Xenophobia, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Miguel Rivera Bagur - **Prijs Verlaagd** Aquarel "Mensen op het Land" kopen? Bied vanaf 140!
Miguel Rivera Bagur (1919-1993) Spaans **Prijs Verlaagd** Aquarel "Mensen op het Land"
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Jean Paul Vroom - Green Christ kopen? Bied vanaf 325!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Green Christ
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 114.5 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jopie Huisman - Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL kopen? Bied vanaf 75!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 75