Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. - Verkocht

Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!Ada Breedveld - Ingelijste ets en aquatint , Papieren vliegtuigje – 1979 – nr. 4 van 12 ex. kopen? Bied vanaf 40!
  • Ada Breedveld (1944)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 x 19.5 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 4 van 12 exemplaren.
  • Een vroeg werk uit 1979 van de Nederlandse kunstenares Ada Breedveld (1944).
    -Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.
    -De ets is gemaakt in een oplage van 12 exemplaren. Dit is nr. 4.

    -Afmetingen: Lijst: 43 x 32 cm. Ets/beeld: 29,5 x 19,5 cm.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van Dr. W.J. Honnebier (1929-2020) en Dr. Barbera Honnebier (1961-2015)).
    -Conditie: In goede staat. Het passe-partout is licht ‘vergeeld’.

    Zie ook de foto’s.

    Het werk kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:

    Ada Breedveld (Dordrecht 24 september 1944), beeldhouwer, etser en schilder.

    -Opleiding: autodidact.

    Al op jonge leeftijd had Ada Breedveld de aspiratie kunstenares te worden. Ondanks dat is ze niet naar de kunstacademie gegaan.

    De eerste schilderijen die Ada maakte waren in olieverf, ietwat somber en grijs. Ook de ontwerpen waren in grijstinten. Daarnaast maakte zij etsen op zink- of koperplaten waarin zij met zwarte inkt haar afbeeldingen vorm gaf. Er vond een grote verandering plaats in haar schilderstijl bij de geboorte van haar oudste dochter Roos. Vanuit praktisch oogpunt koos Ada ervoor om niet langer zwarte inkt te gebruiken.

    Zij begon te experimenteren met andere verfstijlen en vond ze ook haar eigen stijl: de imposante vrouw is nu kenmerkend voor haar kunst. Deze vrouw is een echte levensgenieter: ze drukt seksualiteit, groei en vitaliteit uit. Deze positieve toon is serieus, maar wordt ook gerelativeerd door een stukje humor dat Breedveld toevoegt in de beeldtaal van haar werk.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het passe-partout is licht ‘vergeeld’. Zie ook de foto’s. Het werk kan zo aan de muur.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Ada Breedveld (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
32 cm
43 cm
19.5 cm
29.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd3-4-2021 om 12:21
Eindtijd11-4-2021 om 16:52
Biedingen (2)