Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal - Verkocht

Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!
Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!Adam Potgieter - Olieverf, gezicht op Bloemendaal kopen? Bied vanaf 400!
  • Adam Potgieter (1899-1982)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
Lijst81 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf door Adam Potgieter. Gezicht op Bloemendaal met op de voorgrond duinlandschap en bloembollenvelden. Groot werk in goede staat.
Veel van zijn schilderijen maakte hij ter plekke op zijn veldezel.

Lijst en doek in goede staat

Adam Potgieter (1899-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
111 cm
81 cm
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 14:14
Eindtijd:30-08-2020 om 15:32
tsur
30 aug. / 15:25
€ 400