Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Sjabloondruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.7 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
2 Geometrisch abstracte composities door de Haarlemse kunstenaar Adine Engelman ( 1937 - 2014 )
1965. Sjabloondruk. Anders dan bij de Monotype techniek maakte Engelman gebruik van de zg. sjabloondruk techniek : in meerder lagen aangebrachte waterverf. Inverso in potlood : ' 65 aad.
Beeldmaat beiden : 38 x 55.7 cm.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Verkeren in goede conditie . Een van de werken heeft een - niet storende - deuk/vouw aan de bovenzijde. Zie de afbeeldingen . | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 22-1-2023 om 18:26 |
Eindtijd | 11-4-2023 om 22:25 |