Adriana Landzaad - Portret - Verkocht

Adriana Landzaad - Portret kopen? Bied vanaf 24!
  • Adriana Landzaad
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL!
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Voorzien van droogstempel: Ja
  • Drukgangen: 6
  • Papier: Trucard

Adriana Landzaad

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16 )

1391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
21 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 39,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 18:15
Eindtijd:15-12-2020 om 19:30
Biedingen (3)
Von112020
15 dec. / 17:06
€ 34
Daphnaatje
15 dec. / 17:03
€ 29
Von112020
15 dec. / 16:39
€ 24