3. items
  5. Aftersale
Jean Tinguely - Tinguely kopen? Bied vanaf 200!

Aftersale

Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Tinguely
TechniekOffset
Afmetingen99 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Kate Wilkinson - Abstract kopen? Bied vanaf 25!
Kate Wilkinson (1964) Engels Nederlands Abstract
Afmetingen67 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Frank Brangwyn - Stadsgezicht. Huizen aan het water. kopen? Bied vanaf 99!
Frank Brangwyn (1867-1956) Engels Belgisch Stadsgezicht. Huizen aan het water.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Marjan Nagtegaal - Aquarel van een vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Marjan Nagtegaal (1950) Nederlands Aquarel van een vrouw
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Netty Michels - 'n Boerenerf kopen? Bied vanaf 90!
Netty Michels (1919-1995) Nederlands 'n Boerenerf
Afmetingen23 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 90
Jan Mankes - Konijnen. Twee heliogravures. kopen? Bied vanaf 69!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Konijnen. Twee heliogravures.
TechniekHeliogravure
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
€ 69
Willem Oorebeek - Hoek van Hollandse school kopen? Bied vanaf 50!
Willem Oorebeek (1953) Nederlands Hoek van Hollandse school
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd
Afmetingen97 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Henk Kuijpers - Platanos kopen? Bied vanaf 28!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Platanos
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Birgitt van Bracht - Toch nog blaffen kopen? Bied vanaf 35!
Birgitt van Bracht (1950) Nederlands Toch nog blaffen
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ronald Boonacker - Night Sky I kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Night Sky I
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Herman Brood - De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150 kopen? Bied vanaf 149!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 100!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DRUK_DRUK_DRUK Handgesigneerd--GROOT!!
Afmetingen59 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Fred Carasso - Dame in brons kopen? Bied vanaf 850!
Fred Carasso (1899-1969) Nederlands Italiaans Dame in brons
TechniekBrons
Afmetingen45 x 14.5 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht4.8 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Leonor Fini - Leonor Fini - ' Op de Bezem !' 17 / 100 kopen? Bied vanaf 75!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini - ' Op de Bezem !' 17 / 100
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Johan van Loon - Porselein vaas kopen? Bied vanaf 150!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein vaas
Afmetingen17 x 5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht145 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Antony de Baat - Vierkant kopen? Bied vanaf 250!
Antony de Baat (1945) Nederlands Vierkant
Afmetingen112 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Johan van Loon - Porselein Vaas kopen? Bied vanaf 125!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Vaas
Afmetingen17 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht131 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Leonor Fini - Leonor Fini kopen? Bied vanaf 75!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Leonor Fini
TechniekLitho
Afmetingen68 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Johan van Loon - Visnet Vaasje kopen? Bied vanaf 200!
Johan van Loon (1934) Nederlands Visnet Vaasje
Afmetingen20 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht159 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Johan van Loon - Gevouwen Vaas kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Loon (1934) Nederlands Gevouwen Vaas
Afmetingen18 x 12 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht203 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Vest Keramiek Gouda - Een mooi schaaltje/bloempotje van Gouda Plateel ‘Flora’ kopen? Bied vanaf 15!
Vest Keramiek Gouda Nederlands Een mooi schaaltje/bloempotje van Gouda Plateel ‘Flora’
Afmetingen13 x 16 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht800 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Johan van Loon - Object van Levensboom Serie kopen? Bied vanaf 275!
Johan van Loon (1934) Nederlands Object van Levensboom Serie
Afmetingen23 x 14 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht326 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Antonio Segui - Zonder titel, ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Zonder titel, ingelijst
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 25
Jan F. Pannebakker - Gevangenpoort te Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Jan F. Pannebakker Nederlands Gevangenpoort te Den Haag
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Adri Visser - interieur van een kerk te Haarlem kopen? Bied vanaf 125!
Adri Visser (1887-1969) Nederlands interieur van een kerk te Haarlem
Afmetingen54 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Han Mes - Litho - Personages kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Litho - Personages
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Harry Koolen - streetview kopen? Bied vanaf 105!
Harry Koolen (1904-1985) Nederlands streetview
Afmetingen84 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 105
Clemens Briels - El Testador kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels (1946) Nederlands El Testador
Afmetingen70 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 3 / 200 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 3 / 200
Afmetingen40 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Clemens Briels - Vase With Flowers on The Side kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels (1946) Nederlands Vase With Flowers on The Side
Afmetingen44 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jean Paul Marsman - Lot van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 150!
Jean Paul Marsman (1962) Nederlands Lot van 4 zeefdrukken
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Cals (1949) Nederlands Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Visser - Avondstemming in het dal kopen? Bied vanaf 145!
Willem Visser (1956) Nederlands Avondstemming in het dal
Afmetingen43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex kopen? Bied vanaf 85!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex
Afmetingen91 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Clemens Briels - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels (1946) Nederlands Marilyn Monroe
Afmetingen49 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Clemens Briels - Hurricane Michel on his way to Florida - 175 ex -2003 kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels (1946) Nederlands Hurricane Michel on his way to Florida - 175 ex -2003
Afmetingen49 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Clemens Briels - Dish Dog - 175 ex -2003 kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels (1946) Nederlands Dish Dog - 175 ex -2003
Afmetingen49 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Clemens Briels - Antripode - 100 ex - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels (1946) Nederlands Antripode - 100 ex - 1995
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan de Bruin - Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Alberto Giacometti - Buste kopen? Bied vanaf 350!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Enveloppen
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350