Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets - Verkocht

Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Baertsoen - Oudenaarde bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Albert Baertsoen (1866-1922)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Albert Baertsoen
Voorstelling van Oudenaarde bij avond
Losbladig, beeldmaat 28x27, bladmaat 59x46
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Al Baertsoen'
Literatuur: Albert Baertsoen catalogus door Paul Eeckhout 1972, Gent, nr 142
Authenticiteit volledig gegarandeerd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Albert Baertsoen (1866-1922)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  lenteman
393 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
27 cm
28 cm