Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) - Verkocht

Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
  • Aldo Rossi (1931-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schitterende ets van Aldo Rossi uit 1991.  Met pen gesigneerd, gedateerd (‘93) en genummerd (25/120).  Prachtig ingelijst door kunsthandel Van Wersch in Heerlen.  In mint conditie.

Afmetingen: 70cm x 50cm (incl. lijst), 44cm x 30cm (beeld)

Aldo Rossi (Italië, 1931-1997) geldt als een van de belangrijkste designers en architecten van de vorige eeuw. Ook zijn grafische werk wordt zeer goed gewaardeerd en werd geëxposeerd in verschillende vooraanstaande galerieën en musea.

In 1990 werd Rossi gevraagd om het nieuwe Bonnefantenmuseum in Maastricht te ontwerpen.  Deze ets uit 1991 (zie etsplaat) is een van de conceptuele tekeningen die Rossi gebruikte om zijn ontwerp vorm te geven.  In 1995 werd het museum voor het publiek geopend.  Meer informatie is te vinden op:

http://www.bonnefanten.nl/nl/over_bonnefanten/gebouw_en_architect/verlust_der_mitte

http://www.bonnefanten.nl/nl/over_bonnefanten/gebouw_en_architect

Aldo Rossi (1931-1997)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (222)
Dit item is verkocht voor 321,00
Starttijd:22-09-2016 om 21:37
Eindtijd:07-10-2016 om 20:47
Biedingen (7)
smngllbrt
07 okt. / 20:38
€ 321
26051
07 okt. / 20:37
€ 301
smngllbrt
07 okt. / 20:37
€ 286
26051
07 okt. / 20:36
€ 266
smngllbrt
07 okt. / 20:36
€ 265
26051
07 okt. / 20:35
€ 245
smngllbrt
07 okt. / 11:03
€ 225