Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterende ets van Aldo Rossi uit 1991. Met pen gesigneerd, gedateerd (‘93) en genummerd (25/120). Prachtig ingelijst door kunsthandel Van Wersch in Heerlen. In mint conditie.
Afmetingen: 70cm x 50cm (incl. lijst), 44cm x 30cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Aldo Rossi (Italië, 1931-1997) geldt als een van de belangrijkste designers en architecten van de vorige eeuw. Ook zijn grafische werk wordt zeer goed gewaardeerd en werd geëxposeerd in verschillende vooraanstaande galerieën en musea.
In 1990 werd Rossi gevraagd om het nieuwe Bonnefantenmuseum in Maastricht te ontwerpen. Deze ets uit 1991 (zie etsplaat) is een van de conceptuele tekeningen die Rossi gebruikte om zijn ontwerp vorm te geven. In 1995 werd het museum voor het publiek geopend. Meer informatie is te vinden op:
http://www.bonnefanten.nl/nl/over_bonnefanten/gebouw_en_architect/verlust_der_mitte
http://www.bonnefanten.nl/nl/over_bonnefanten/gebouw_en_architect