Aldo Rossi - Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) - Verkocht

Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Aldo Rossi - Verlust der Mitte / Bonnefantenmuseum, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
  • Aldo Rossi (1931-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Gesigneerd Handgesigneerd

Schitterende ets van Aldo Rossi uit 1991.  Met pen gesigneerd, gedateerd (‘93) en genummerd (25/120).  Prachtig ingelijst door kunsthandel Van Wersch in Heerlen.  In mint conditie.

Afmetingen: 70cm x 50cm (incl. lijst), 44cm x 30cm (beeld)

Aldo Rossi (Italië, 1931-1997) geldt als een van de belangrijkste designers en architecten van de vorige eeuw. Ook zijn grafische werk wordt zeer goed gewaardeerd en werd geëxposeerd in verschillende vooraanstaande galerieën en musea.

In 1990 werd Rossi gevraagd om het nieuwe Bonnefantenmuseum in Maastricht te ontwerpen.  Deze ets uit 1991 (zie etsplaat) is een van de conceptuele tekeningen die Rossi gebruikte om zijn ontwerp vorm te geven.  In 1995 werd het museum voor het publiek geopend.  Meer informatie is te vinden op:

http://www.bonnefanten.nl/nl/over_bonnefanten/gebouw_en_architect/verlust_der_mitte

http://www.bonnefanten.nl/nl/over_bonnefanten/gebouw_en_architect