Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) - Verkocht

Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!
Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!Aleksandr Safonov - Herfst op de Krim (Krimskaja Osen) kopen? Bied vanaf 125!
  • Aleksandr Safonov (1954)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen55.5 cm x 55.5 cm (h x b)
Lijst61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek voorstellende een herfstlandschap op het schiereiland de Krim aan de Zwarte Zee. uit 1993.
Gesigneerd met initialen linksonder.
Verso op het doek gesigneerd, getiteld en gedateerd.

Doekmaat 55,5x55,5 cm. Lijstmaat 61x61x4 cm.
Lijst heeft gebruikssporen.
Aleksandr Safonov werd geboren in 1954.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Aleksandr Safonov (1954)

Russisch Russisch

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1768 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
61 cm
61 cm
55.5 cm
55.5 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 19:53
Eindtijd:04-12-2022 om 19:04
BartKl
04 dec. / 12:56
€ 125