Alessi - King Kong serveerschaal, bord - Verkocht

Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!Alessi - King Kong serveerschaal, bord kopen? Bied vanaf 50!
  • Alessi (1921)
TypeDesign
Afmetingen2 cm x 40 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Grote serveerschaal van Alessi
King Kong , gemerkt
Hoogte 2 cm
Doorsnee 40 cm
Lichte gebruikssporen
Wordt aangetekend verzonden

Lichte gebruikssporen

Alessi (1921)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze designer (3)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

530 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
40 cm
2 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 12:54
Eindtijd:12-08-2022 om 12:06
mmf
12 aug. / 11:49
€ 50