Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 - Verkocht

Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Andre van Lier - Abstracte Litho's (10) - 1981 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Andre van Lier (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Map met 10 abstracte litho's van Andre van Lier uit 1981. De werken zijn, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.  Afmetingen blad: H50 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h40 x b40 cm. Deze werken zijn, zoals u kunt zien lastig te fotograferen. Op foto 5 kunt u goed zien wat de diverse voorstellingen zijn. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Conditie: De litho's zijn in goede staat. De map is in redelijk/goede staat. Hier en daar wat vuile plekken.

Andre van Lier (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:28-01-2018 om 21:12
Eindtijd:04-02-2018 om 21:12
harrie55
04 feb. / 12:55
€ 150