Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Map met 10 abstracte litho's van Andre van Lier uit 1981. De werken zijn, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h40 x b40 cm. Deze werken zijn, zoals u kunt zien lastig te fotograferen. Op foto 5 kunt u goed zien wat de diverse voorstellingen zijn. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: De litho's zijn in goede staat. De map is in redelijk/goede staat. Hier en daar wat vuile plekken.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 28-1-2018 om 21:12 |
Eindtijd | 4-2-2018 om 21:12 |