Andries Dirk Copier - Punch set - Verkocht

Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!
Glas / Keramiek

Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!Andries Dirk Copier - Punch set kopen? Bied vanaf 125!
  • Andries Dirk Copier (1901-1991)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1923
Afmetingen24 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Bedankt voor het kijken!

Ter veiling ingebracht een prachtige, groene bowlset van Andries Dirk Copier uit 1923, ontworpen voor glasblazerij Leerdam.

Deze set is compleet en bestaat uit:
- punch bowl KO0671
- schotel KO0672
- punch glazen KO0865 (10 stuks)

De foto's ter documentatie zijn afkomstig uit het lijvige boek: Complete Copier - The Oeuvre of A.D. Copier 1901-1991 -  NAI Publishers, 2012. Dit boek is overigens niet bij de veiling inbegrepen.

Met name de schotel is zeldzaam, andere sets worden elders zonder deze schotel aangeboden.

De punch glazen, bowlpot en schotel zijn gemaakt van dun kristal glas en gesigneerd met het beroemde CL etsmerk van Andries Copier.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldehove, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieOldehove,  Nederland
Starttijd6-9-2021 om 13:36
Eindtijd19-9-2021 om 22:52