Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 - Verkocht

Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!Andries Olthoff - Litho, Lepelaars , vogels – ingelijst – ca 1935 kopen? Bied vanaf 1!
  • Andries Olthoff (1897-1971)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
OnderwerpDieren
Afmetingen51 x 39 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een werk uit ca 1935 van de Nederlandse kunstenaar Andries Olthoff (1897-1971).

    -Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

    -Niet zichtbaar gesigneerd. Op de achterkant van de lijst staat zijn naam geschreven (signatuur van de kunstenaar?).

    -Afmetingen: Lijst, 51 x 39 cm. Beeld, 32 x 23,5 cm.

    -Oplage onbekend. Jaartal onbekend.

    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: De litho is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    KLAAR OM OP TE HANGEN.

    Informatie over de kunstenaar:

    Andries Olthoff ( Arnhem 23-09-1897 - 16-05-1971 Amsterdam), schilder, aquarellist, tekenaar en pastellist.
    Leerling van het Genootschap "Kunstoefening" in Arnhem en van H.F. Boot.
    Woonde en werkte in Arnhem en Amsterdam.
    Schilderde in een modern-impressionistische trant landschappen en figuren.

    Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 129; Scharten 1996 , p. 104.

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De litho is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Binnen Nederland € 8,00

Andries Olthoff (1897-1971)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
39 cm
51 cm