Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een landweg met bomen en boerenhoeve op achtergrond met oude boer leunend op z'n stok.
Het schilderij is linksonder gesigneerd en vermoedelijk aan het eind van de negentiende eeuw of begin twintigste eeuw geschilderd.
De Nederlandse kunstschilder Andries van den Berg is geboren in Den Haag op 19-5-1852 en daar overleden op 14-2-1944 9behorend tot "Tachtigers - Larense School".
Hij was een leerling van Johan Philip Koelman en was lid van Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam).
Van 1878 tot 1918 was hij docent aan de Haagse Academie, gaf hij les aan: Mijndert van den Berg, Willem van den Berg, Jan Frank, Loes van Groningen, Cornelis Koppenol, Gerbrand Frederik van Schagen, Gorinne Smit, Karel Cornelis van Tilburg, Leendert van der Vlist en Jan Wittenberg.
Zorgvuldige verpakking van schilderij met lijst, verzending per pakketdienst, aangetekend en met track en trace.
Verzendkosten Nederland € 20,-
Conditie | |
Conditie | Goed |
Fraai geschilderd zomers landschap in olieverf op doek door kunstschilder Andries van den Berg (1852-1944) in een mooie bijpassende lijst. | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Elspeet, Nederland |
Starttijd | 17-3-2021 om 14:55 |
Eindtijd | 17-7-2021 om 12:28 |