Deze prachtige 37 jaar oude grote vaas is speciaal ontworpen voor Rosenthal studio line en draagt aan de zijkant ook de signatuur van Andy Warhol. Op de vaas staan drie van Warhol's beroemde Daisies afgebeeld in drie verschillende kleurstellingen rood, blauw en bruin. De vaas is in een beperkte oplage uitgegeven. De vaas weegt maar liefst 2,3 kilo en is in zeer goede staat zonder chips of andere beschadigingen. Aan de zijkant bevindt zich ook nog de originele sticker van Rosenthal Studio Line.
Een zeer bijzondere en tijdloze musthave voor iedere Warhol verzamelaar!
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,99
Naar België
€ 25,00
€ 25,00