ANDY WARHOL - Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA
Een werk uit de Hans Christian Andersen Complete Suite van Andy Warhol uit 1987.
Een Silk Screen op Lenox Museumboard
uit een editie van slechts 25
deze is genummerd 23/25 in potlood rechtsonder.
De Hans Christian Andersen-suite van Andy Warhol is een portfolio van vier zeefdrukken, en werd voltooid in 1987. Helaas stierf Andy Warhol onverwachts tijdens de procedure.
Daarom zijn de werken nooit gesigneerd door Warhol,
maar postuum op de achterzijde gesigneerd in een gestempeld Certificate of Authentity (certificaat van echtheid) , in potlood, door
de Warhol Corporation Fred Hughes namens The Estate of Andy Warhol ,
de publishers Art Expo Denmark,
en de drukker Rupert Jasen Smith, New York
(Zie foto).
Werk is verder voorzien van droogstempel drukker Rupert Jasen Smith, New York
Maat werk 96.5x96.5 cm.
Het werk is ingelijst in een verdiepte dik houten bloklijst.
Maat lijst ca.107 x 107 cm
Literatuur: Feldman / Schellmann no.II.396
Wie kent niet de Deense auteur van sprookjes Hans Christian Andersen. Andy Warhol werd geïnspireerd door Andersen en besloot een serie te maken gewijd aan de auteur en zijn unieke karakters. Het felblauwe en roze kleurgebruik van Warhol zorgt ervoor dat de karakter zich onderscheiden van de grijze en zwarte achtergrond.
Drie van de vier werken uit de H.C. Andersen-suite bevatten een uitgesneden papierstijl die is gebaseerd op personages uit de sprookjes van Andersen. Slechts 1 werk uit de suite is een portret van de auteur zelf.
Werk is in goede conditie
NOTA BENE :
Kosteloze levering in Europa
Wereldwijd : 200 Euro
Levertijd 2-4 weken