Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Papier is licht verkleurd (zie foto) | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Starttijd | 4-12-2023 om 16:18 |
Eindtijd | 12-12-2023 om 22:47 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |