Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968

Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Annetje van Verseveld - Ets , Groot gezin - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
  • Annetje van Verseveld (1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een grote ets uit 1968 van de Nederlandse kunstenares Annetje van Verseveld (1941-2021), getiteld “Groot gezin”.
    -Gesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood. Een eigen druk (‘e.a’) van de kunstenares.
    -Niet meer ingelijst.
    -Afmetingen: Blad, 54 x 60 cm. Beeld / ets, 44 x 50 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: Het werk is in redelijk goede staat. Het papier is licht verkleurd / vergeeld en het heeft linksonder, buiten beeld, een (vocht)vlek. Bij inlijsting met passe-partout zal dit niet meer te zien zijn.
    Zie alle foto’s voor een eigen indruk.

    Informatie over de kunstenares:
    Anna Maria (Annetje) van Verseveld, (Bussum, 15 januari 1941 – Amsterdam, 18 augustus 2021), schilder, glasschilder, graficus en beeldhouwer.
    -Opleiding: Academie ‘63 in Haarlem, Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).
    Sinds 1964 was zij werkzaam als beeldend kunstenaar en in 1965 heeft zij samen met Max Teeuwisse de Museumboerderij in Den Oever geopend. Dit was het tweede culturele centrum in Nederland zonder financiële steun.
    Annetje van Verseveld werkte met verschillende materialen en technieken. Zij maakte schilderijen, grafiek, etsen, foto’s, kleine en grote bronzen beelden, werk in verschillende soorten natuursteen, portretten en borstbeelden. Belangrijke inspiratiebronnen voor haar werk waren organische vormen, het menselijk lichaam, dans, beweging, maar ook dieren zoals paarden.
    Het werk van Annetje van Verseveld is onder meer opgenomen in de collecties van het Stedelijk Museum Amsterdam, De Nederlandsche Bank, het Academisch Medisch Centrum de Jellinek kliniek en het Antonie van Leeuwenhoek Centrum voor Vroegdiagnostiek in Amsterdam.
    Ook zijn beelden van haar in de publieke buitenruimte te bezichtigen zoals onder ander de beeldengroep “Lief Beton” in het Westerpark te Amsterdam en in de publieke binnenruimte in het OLVG West in Amsterdam.
    Annetje van Verseveld was lid van Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.)
    Bron: RKD en https://annetjevanverseveld.nl/

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Klik op "vraag de verkoper".
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in redelijk goede staat. Het papier is licht verkleurd / vergeeld en het heeft linksonder, buiten beeld, een (vocht)vlek. Bij inlijsting met passe-partout zal dit niet meer te zien zijn.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Starttijd24-1-2024 om 11:55
Eindtijd31-1-2024 om 19:26
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland