Koen Vanmechelen - The Fighter
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Ans van Dijk
Afmeting blank houten lijst 103x83 cm in perfecte staat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 150 ex
Verzendkosten 30 euro in ned(wordt per koerier bezorgd)
Starttijd | 21-2-2016 om 10:46 |
Eindtijd | 28-2-2016 om 10:46 |