Ansuya Blom - Zonder titel - Verkocht

Ansuya Blom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Ansuya Blom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Ansuya Blom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Ansuya Blom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Ansuya Blom (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage: 100 ex
Ansuya Blom
gesigneerd en genummerd met potlood
Drukker; Zeger Reijers
Uit de portfolio 10 jaar later

Ansuya Blom (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
63 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-08-2018 om 07:46
Eindtijd:11-08-2018 om 23:00
marcel57
11 aug. / 22:50
€ 25