Antoinette Gispen: Lino snede, Solitude - Verkocht

Antoinette Gispen: Lino snede, Solitude kopen? Bied vanaf 1!
Antoinette Gispen: Lino snede, Solitude kopen? Bied vanaf 1!Antoinette Gispen: Lino snede, Solitude kopen? Bied vanaf 1!Antoinette Gispen: Lino snede, Solitude kopen? Bied vanaf 1!Antoinette Gispen: Lino snede, Solitude kopen? Bied vanaf 1!
  • Antoinette Gispen (1921)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Solitude
Jaartal: 1981
Afmetingen board: 100 cm x 67 cm (Beeld: 50,5 cm x 47 cm)
Oplage: 8/12 eigen druk
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lino snede op rijstpapier
Ingelijst: Nee, rijstpapier geplakt op grijskleurig board.
Conditie: In redelijke staat. Linksboven is de hoek omgevouwen en gescheurd. Achterop zit plak materiaal om de hoek op z'n plek te houden. Dient echter wel gerestaureerd te worden. Linksonder zit ook een scheur (2 cm). De bovenzijde van het beeld is licht geraffeld en de randen rondom het board ook.
Herkomst: Onterfd Goed adviseert en helpt erfgoedbeheerders (musea, gemeentes, etc) bij het verbeteren van hun collecties. Voor de objecten die niet in die collecties thuis horen zoekt Onterfd Goed een goed nieuw thuis. Door een object of kunstwerk te kopen in de veiling, help je ons Nederlands erfgoed te bewaren en weer zichtbaar te maken! Voor meer informatie zie: www.onterfdgoed.nl

Administratieve code:

QQOG

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:14-05-2018 om 15:37
Eindtijd:27-05-2018 om 15:37
Biedingen (2)
RVZ1
20 mei / 11:38
€ 3
Eleo
16 mei / 22:28
€ 1