Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Kleine witmarmeren bijna hartvormige sculptuur, afmeting 22 x 13 x 10 cm inclusief de zwartmarmeren sokkel.
Zoek ook even op 'Anton Geerlings'voor nog meer moois!
Anton Geerlings (Rotterdam, 1923) is zijn hele leven als beeldhouwer / restaurateur aan kerken werkzaam geweest o.a. aan de St Laurenskerk in Rotterdam, de St Jan in ´s-Hertogenbosch, de Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Dom in Utrecht. Ook maakte hij diverse speelplastieken voor Amsterdam, Hilversum en Eindhoven. Hij hield vele tentoonstellingen als beeldhouwer, houtsnijwerker, schilder, aquarellist en tekenaar.
Starttijd | 29-12-2015 om 17:12 |
Eindtijd | 3-1-2016 om 22:12 |