Herman Brood - NT. (sérigraphie signée à la main sur toile)
Jean-Michel Basquiat - Tableau UNIQLO avec boîte d'origine
Jakop Slegt - Stylo sur papier, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Kleine witmarmeren bijna hartvormige sculptuur, afmeting 22 x 13 x 10 cm inclusief de zwartmarmeren sokkel.
Zoek ook even op 'Anton Geerlings'voor nog meer moois!
Anton Geerlings (Rotterdam, 1923) is zijn hele leven als beeldhouwer / restaurateur aan kerken werkzaam geweest o.a. aan de St Laurenskerk in Rotterdam, de St Jan in ´s-Hertogenbosch, de Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Dom in Utrecht. Ook maakte hij diverse speelplastieken voor Amsterdam, Hilversum en Eindhoven. Hij hield vele tentoonstellingen als beeldhouwer, houtsnijwerker, schilder, aquarellist en tekenaar.
Heure de début | 29-12-2015 à 17:12 |
Heure de fin | 3-1-2016 à 22:12 |