Eric-Jan Kremer - Ayrton Senna
Doris Groeneveld - Siebdruck, Ijsselmeer (westfriesischer Seedeich) – gerahmt
Karl Lagasse - Ich gehöre dem Herrn
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Kleine witmarmeren bijna hartvormige sculptuur, afmeting 22 x 13 x 10 cm inclusief de zwartmarmeren sokkel.
Zoek ook even op 'Anton Geerlings'voor nog meer moois!
Anton Geerlings (Rotterdam, 1923) is zijn hele leven als beeldhouwer / restaurateur aan kerken werkzaam geweest o.a. aan de St Laurenskerk in Rotterdam, de St Jan in ´s-Hertogenbosch, de Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Dom in Utrecht. Ook maakte hij diverse speelplastieken voor Amsterdam, Hilversum en Eindhoven. Hij hield vele tentoonstellingen als beeldhouwer, houtsnijwerker, schilder, aquarellist en tekenaar.
Startzeit | 29-12-2015 um 17:12 |
Endzeit | 3-1-2016 um 22:12 |