Anton Heyboer - Blauwrode kip

Anton Heyboer - Blauwrode kip kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer - Blauwrode kip kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - Blauwrode kip kopen? Bied vanaf 175!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In een goudkleurige, metalen wissellijst met hard plastic achterkant.
Het doek is in Heyboer's boerderij in Den Ilp gekocht.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland

Starttijd29-12-2020 om 12:18
Eindtijd12-1-2021 om 20:26
Openingsbod € 175
ObjectlocatieNijmegen,  Nederland