Gekocht bij de 5e vrouw in 2011 dit super vrolijke werk van Anton Heyboer.
De tekst geeft het volgende aan: "Jongens dit is modern" (Vis 1 links) "Ik wil haar" (Vis rechts) "Ik wil haar ook" "het meisje zegt Jongens houd je schubbetjes op zijn plaats"
daaronder: "maar we kunnen niet met haar naar bed"
Mooi ingelijst door L'Encadreur in de Kerkstraat (whitewash eiken) met prachtige passe-partout.
Zeer Goed
koeriersdienst