Zeer groot formaat schilderij van Heyboer op geschept papier. Absolute blikvanger en een buitenkans voor de liefhebber van Heyboer's werk.Het werk is ingelijst in een groot formaat zware lijst die het verdiend om opgeknapt te worden, her en der zijn wat beschadigingen ( zie laatste foto als voorbeeld). Heel bijzonder exemplaar gezien staat en formaat. Gezien maat en gewicht van het geheel kan het werk worden opgehaald of wordt het op afspraak bezorgd tegen de vermelde kosten.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland
koeriersdienst