Ik bied u een prachtige prent aan van Anton Pieck. Dit is een lithografie, maar handgesigneerd en destijds verkocht door de bekende kunsthandel Koch in Amsterdam/Rotterdam/Den Haag.
Prent is prachtig ingelijst en in geweldige staat.
Foto's maken deel uit van de beschrijving, verzenden kan, op kosten en risico van koper. Vanzelfsprekend wordt het deugdelijk verpakt en met T&T verzonden.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25