Antony de Baat - Antony de Baat (1945- 'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60 - 1966 (!) - Verkocht

Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!
  • Antony de Baat (1945)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Zeer vroeg werk van Antony de Baat uit 1966 ( Antony was toen 22 ! ) kleurenhoutsnede 'Raam I'

In perfecte staat, niet ingelijst, felle donkere kleuren.