Antony de Baat (1945- 'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60 - 1966 (!) - Verkocht

Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!
Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!Antony de Baat (1945-  'Raam 5/15' kleurenhoutsnede 50x60  - 1966 (!)  kopen? Bied vanaf 30!
  • Antony de Baat (1945)
TypeTekening / Aquarel

Zeer vroeg werk van Antony de Baat uit 1966 ( Antony was toen 22 ! ) kleurenhoutsnede 'Raam I'

In perfecte staat, niet ingelijst, felle donkere kleuren.

Antony de Baat (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11 )

303 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:12-04-2015 om 19:39
Eindtijd:17-04-2015 om 19:39
Biedingen (2)
jongmans002
16 apr. / 22:24
€ 35
ssc72
16 apr. / 19:38
€ 30