In opdracht geveild:
(27-27-1)
Mooie ets/Aquatint van Antony van Lieshout.
Titel: Colombier Les Baux
Jaartal: 1978
Afmetingen: 70cm x 50cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 33/99
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Garantie:
Informatie: