Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1945 t/m 1999 |
AQUAREL VAN ALICIA RYMOWICZ "BLOEMEN"
46,5 X 34,8 CM IN SMALLE KADER GETEKEND ONDER LINKS
ALICIA RYMOWICZ BELGISCHE SCHILDER VAN RUSSISCHE AFKOMST
VERZENDKOSTEN BELGIË 10 euro
NEDERLAND 16,50 euro
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | ANTWERPEN, België |
Starttijd | 22-12-2017 om 15:29 |
Eindtijd | 29-12-2017 om 15:29 |