Originele unieke prachtige ingelijste foto 6e van de 11 delige serie “Flowers” uit 2004 . Het is wat mij betreft de mooiste foto uit die serie.
Nieuw prijs is 1500€ taxatie waarde 400-600€
Bauman heeft met zijn foto”s diverse awards gewonnen en zijn werken zijn internationaal bekend.
De foto is voorzien van een preegstempel waarmerk rechts onder in de hoek.
50 x 50 cm / 16.69 x 16.69 inches C-print op dibond, liquid gloss.
Zeer Goed
Lijst heeft lichte schade door transport zie foto. Niet storend. Foto en glas onbeschadigd.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 48,30