Grote zeefdruk van Astrid Engels, met potlood gesigneerd en genummerd. Professioneel ingelijst in houten goudkleurige lijst. De conditie van de zeefdruk is uitstekend, de lijst heeft lichte gebruikssporen.
De zeefdruk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden met Swift Koeriers. Voor tarieven zie hieronder.
Astrid Engels (1942) is pas op latere leeftijd gaan schilderen.
Bijna als vanzelf kwamen beelden van de oudheid – haar grote passie – naar boven. Naast het schilderen maakte zij vele reizen naar plaatsen waar de resten van de oude beschaving te vinden zijn, zoals Italië, Egypte, Jordanië, Turkije, en nog een tiental andere landen. Vervolgens kwamen al die ervaringen en indrukken in haar schilderijen tot leven. Haar schilderijen beschikken over een magische spirituele lading die op hun beurt weer anderen inspireren. Meesterlijk maakt ze gebruik van oude bronnen van inspiratie om een brug te slaan tussen heden en verleden, tussen werkelijkheid en fantasie.