Bart Reindersma - Zeilboten in haven - Verkocht

Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!Bart Reindersma - Zeilboten in haven kopen? Bied vanaf 25!
  • Bart Reindersma (1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10.7 x 14.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Heel mooie originele ets van Bart Reindersma
oplage 18/100
Rechtsonder gesigneerd
Zeer mooie ets ,oplage 100
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Bart Reindersma (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
14.2 cm
10.7 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave,  Nederland
Starttijd26-1-2021 om 14:52
Eindtijd24-6-2021 om 13:45