Basar - Portret van Indische vrouw - Verkocht

Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!
Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!Basar - Portret van Indische vrouw kopen? Bied vanaf 45!
  • Basar (1901-1990)
StijlAziatisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van een Indische vrouw, is al jaren familiebezit. Waarschijnlijk rond de jaren 50 aangekocht in Indonesië . Ook is er een schilderij van dezelfde schilder aanwezig met een portret van een Indische man

Schilderij zelf is in goede staat, de lijst heeft een kleine beschadiging in de rechter bovenhoek, zie foto.

Basar (1901-1990)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  smitfred

Lid sinds 2018
2 verkochte items
42 cm
52 cm
42 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:19-06-2018 om 09:09
Eindtijd:03-07-2018 om 21:10
Artmasu
03 jul. / 21:00
€ 45