Mooie hand gedraaide kom. Vervaardigd door Ben Oldenhof. gesigneerd en gedateerd 1985. uitgevoerd in steengoed. Mooie zwarte glazuur. Rand met goud gedecoreerd. een splinter aan de onderzijde van de rand en een fritting. Eenvoudig te restaureren. Mooie object voor liefhebbers van studio keramiek.
Beschadigd
aan de onderzijde van de rand is een chip. niet in het zicht. tevens een kleine fritting aan de onderzijde rand.
Tot 5 kg.
€ 9,20
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80