Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje - Verkocht

Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!
Glas / Keramiek

Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!Ben Oldenhof - perfect porseleinen schaaltje kopen? Bied vanaf 140!
  • Ben Oldenhof (1955)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1986
StijlMinimalistisch
Afmetingen7.6 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Mooi schaaltje in perfecte staat vervaardigd door Ben Oldenhof.  Lijkt te zweven op klein voetje. Het voetje en een gedeelte van de onderzijde zijn ongeglazuurd gebleven. Zeer dun porselein.De rest is bedekt met een bruin paarsachtig matte glazuur. Afkomstig uit de collectie Achterbergh. Qua stijl is een grote verwantschap met het werk van Geert Lap. Gesigneerd en gedateerd,
gave conditie. Geen scheuren, schilfers of restauraties.
Binnen Nederland € 9,20

Ben Oldenhof (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  DDC
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
17.5
7.6
17.5

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd30-3-2021 om 15:17
Eindtijd11-4-2021 om 19:20