Acryl op doek, van Beniti Cornelis. Compositie. Afmetingen doek: H150 x b120cm. Het werk is, middenboven, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Business Art Service. De galeriewaarde is 7.500 euro. Zie foto van sticker op achterzijde.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een betrouwbare kunstkoerier. De kosten voor Nederland zijn:
Beniti Cornelis, een Belgische kunstenaar uit Mechelen, begon in 1970 met geabstraheerde haveninstallaties en evolueerde naar sterk subjectief en spontaan werk rondde jaren '80. Zijn intuïtieve aanpak resulteerde in werken met onverwachte vormen en lijnen, gekenmerkt door een beperkt kleurengamma. Later integreerde hij meer kleuren en liet achtergronden in elkaar overvloeien. Zijn kunst, beschreven als lyrisch, mystiek en soms raadselachtig, onthulde een zoektocht naar verloren sporen en afdrukken. Hij exposeerde o.a. in Chicago, Brussel en Antwerpen. Zijn werk is opgenomen in diverse collecties, waaronder die van de Belgische Staat en de ambassades van België.