Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/10 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||