Mooi uniek werk in oker en zwart, in gemengde techniek (pastel, krijt, potlood (?)), door Bert Loerakker. Het is onder het werk in potlood voluit gesigneerd en gedateerd.
Het werk is ongeveer 20 x 32 cm groot en ingelijst in de originele lijst uit de 80er jaren.
Het schilderij is in prima conditie.
Het werk kan worden opgehaald en worden verstuurd.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Extra