Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ets van Betty Brink uit 1984(februari). Nummer 10/20. Afmetingen blad H46 x b54. Afmetingen voorstelling H39 x b50. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Verkleuring op de rand. Plakresten, deze vallen bij inlijsten in de passe partout.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 5-11-2017 om 23:39 |
Eindtijd | 10-11-2017 om 21:39 |