Betty Brink - Ets - "stokzeilen'' - 1984(februari)

Betty Brink - Ets - "stokzeilen'' - 1984(februari) kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 85,00

Betty Brink - Ets - "stokzeilen'' - 1984(februari) kopen? Bied vanaf 55!Betty Brink - Ets - "stokzeilen'' - 1984(februari) kopen? Bied vanaf 55!Betty Brink - Ets - "stokzeilen'' - 1984(februari) kopen? Bied vanaf 55!Betty Brink - Ets - "stokzeilen'' - 1984(februari) kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4940 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Betty Brink (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van Betty Brink uit 1984(februari). Nummer 10/20. Afmetingen blad H46 x b54. Afmetingen voorstelling H39 x b50. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Verkleuring op de rand. Plakresten, deze vallen bij inlijsten in de passe partout.

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:05-11-2017 om 23:39
Eindtijd:10-11-2017 om 21:39

Biedingen (8):

Helder
9 nov. / 12:05
€ 85
TSM
9 nov. / 12:05
€ 80
Helder
9 nov. / 12:05
€ 80
TSM
9 nov. / 12:04
€ 75
Helder
9 nov. / 12:04
€ 70
TSM
9 nov. / 11:58
€ 65
Helder
9 nov. / 10:44
€ 60
TSM
9 nov. / 00:05
€ 55