Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11/20 |
Conditie | Goed | ||
Hond met etensbak. Professioneel ingelijst. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Udenhout, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.