Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel - Verkocht

Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!
Tekening / Aquarel

Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel kopen? Bied vanaf 125!
  • Bob Immink (1930-1989)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is schoon en helder, niet vergeeld.

Achter zuurvrij passepartout en glas, in een aluminium lijst.

Het geheel verkeert in uitstekende staat.
In zeer goede gebruikte staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Bob Immink (1930-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
1026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (101)
61 cm
51 cm
56 cm
38 cm