Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. - Verkocht

Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!
Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!Bob van Walderveen. Olieverf op doek. Stilleven op keukentafel. kopen? Bied vanaf 335!
  • Bob van Walderveen (1931-1995)

Heel bijzonder werk.

Gesigneerd en gedateerd 1959.

Etiket achterzijde.

Goede staat.

Eenvoudige lijst 73x53cm

Zie foto's.

Dit item is verkocht voor 455,00
Starttijd:10-03-2018 om 18:34
Eindtijd:17-03-2018 om 18:54
Biedingen (7)
Rollygassmann
17 mrt. / 18:48
€ 455
Aavee
17 mrt. / 18:42
€ 435
Rollygassmann
17 mrt. / 18:38
€ 415
Aavee
17 mrt. / 18:31
€ 395
Rollygassmann
17 mrt. / 18:25
€ 375
Aavee
17 mrt. / 17:40
€ 355
HVE
11 mrt. / 18:24
€ 335