Borek Sipek - Novy Bor - Verkocht

Borek Sipek - Novy Bor kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Borek Sipek - Novy Bor kopen? Bied vanaf 75!Borek Sipek - Novy Bor kopen? Bied vanaf 75!Borek Sipek - Novy Bor kopen? Bied vanaf 75!
  • Borek Sipek (1949)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Schaal op voet met kleur accenten. Onbeschadigd. Komt uit de inboedel van mijn ouders.
Schaal op voet van Borek Sipek genaamd Novy Bor
20 cm diameter, 26 cm hoog
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Objectlocatie's-Gravenhage,  Nederland
Starttijd19-12-2021 om 17:08
Eindtijd27-12-2021 om 22:13
Biedingen (5)