Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' - Verkocht

Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!
  • Carla Kleekamp (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage59/75
Ets aquatint van Carla Kleekamp, voorzien van passe-partout (lichtgrijs) in lijst.
Ziet er nog netjes uit maar is wat verkleurd na 43 jaar.

oplage : 59/75
techniek : ets aquatint
jaar : 1977

Zie foto's
enigszins verkleurd - verder in goede staat

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  CollArt
5 verkochte items
32 cm
35 cm
19 cm
21 cm