Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' - Verkocht

Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!
Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - 'het onverwachte bezoek' kopen? Bied vanaf 20!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 19 cm (h x b)
Lijst35 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage59/75
Ets aquatint van Carla Kleekamp, voorzien van passe-partout (lichtgrijs) in lijst.
Ziet er nog netjes uit maar is wat verkleurd na 43 jaar.

oplage : 59/75
techniek : ets aquatint
jaar : 1977

Zie foto's

enigszins verkleurd - verder in goede staat

Carla Kleekamp (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

45 verkochte items
32 cm
35 cm
19 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2020 om 14:40
Eindtijd:25-01-2020 om 20:52
KunstkamerZandvoort
19 jan. / 13:28
€ 20