Christine Comyn - Giclée, Legerte - Ingelijst - Verkocht

Christine Comyn - Giclée, Legerte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Christine Comyn - Giclée, Legerte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Christine Comyn - Giclée, Legerte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Christine Comyn - Giclée, Legerte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Christine Comyn (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/30

Oorspronkelijke galerieprijs: € 1.105,00

Administratieve code:

QQTL

Christine Comyn (1957)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KVcollecties
2081 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
74 cm
85 cm
45 cm
54 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd11-3-2019 om 16:28
Eindtijd24-3-2019 om 20:47