Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje - Verkocht

Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!
Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!Ciano Siewert - litho - haven van Blokzijl met skûtsje kopen? Bied vanaf 25!
  • Ciano Siewert (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho nr. 44/225, in prima staat.

Met potlood gesigneerd.

Afmeting: 65 x 43 cm. Ingelijst: 83 x 63 cm.

Alleen afhalen in Zoetermeer.

Ciano Siewert (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:18-09-2016 om 12:25
Eindtijd:03-10-2016 om 14:28